Apie mus

Hipocredit yra uždaroji akcinė bendrovė, kuri Lietuvos Respublikoje nuo 2016 metų teikia kreditus su nekilnojamojo turto įkeitimu. Bendrovė Lietuvos Banko veiklos licenciją gavo 2017 m., kuomet buvo įtraukta į Viešąjį kredito davėjų sąrašą.

Mūsų strategija yra išduoti saugius ir patikimus kreditus su nekilnojamojo turto įkeitimu tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims visoje Lietuvos Respublikoje, laikantis visų veiklą reguliuojančių įstatymų. Garantuojame paprastą, profesionalų, greitą ir skaidrų išdavimo procesą.

Hipocredit komandą sudaro aukštąjį išsilavinimą turintys, savo darbą išmanantys ir ilgalaikę darbo patirtį turintys specialistai, kurie dirba nuo pat bendrovės įkūrimo dienos. Mums svarbus kiekvienas klientas, jo situaciją vertiname individualiai, todėl tikime, jog mūsų specialistai patars ir padės jums surasti tinkamiausią situacijos sprendimo būdą. Nesame gavę nei vieno kliento skundo ir tuo didžiuojamės!

Per penkerius veiklos metus Hipocredit Lietuvoje išdavė daugiau nei už 10 mln EUR kreditų, kurie padėjo klientams įgyvendinti jų planus. 

Hipocredit savo veiklos pradžią pradėjo 2014 metais Latvijos Respublikoje. Sėkmingai vystant veiklos strategiją bei įgavus klientų pasitikėjimą, 2020 metais veiklą išplėtėme į Šiaurės Makedonijos Respubliką, Moldovos Respubliką bei Bosniją ir Hercegoviną.

HIPOCREDIT

veiklos istorija

Gruodis 2021

Išduotas pirmas kreditas 1 400 000 Eur vertei

Kovas 2020

Hipocredit pradeda veiklą Šiaurės Makedonijos Respublikoje, Moldovos Respublikoje bei Bosnijoje ir Hercegovinoje 

Birželis 2020

Išduotas pirmasis kreditas virš 500 000 Eur 

Gruodis 2017

Išduotas kreditas 100-jam mūsų klientui

Rugsėjis 2017

Veikla įtraukta į Viešąjį Lietuvos kredito davėjų sąrašą (licencija)

Lapkritis 2016

Hipocredit suteikia pirmąjį kreditą Lietuvoje

Spalis 2016

Hipocredit pradeda veiklą Lietuvos Respublikoje

Rugpjūtis 2014

Hipocredit pradeda veiklą Latvijoje

Hipocredit yra stabilus, patikimas ir saugus partneris, patenkinantis tiek fizinių asmenų poreikius, tiek padedantis plėtoti jūsų verslą.


Mūsų klientai yra patenkinti, tai patvirtina geri jūsų atsiliepimai. Džiaugiamės, jog Hipocredit finansines paslaugas rekomenduojate savo draugams ir kolegoms!

Čia rasite pristatymą apie Hipocredit veiklos rodiklius, išduotų paskolų statistiką ir finansinius rezultatus.

 

Hipocredit užtikrina visišką veiklos skaidrumą tiek savo klientams, tiek partneriams!

Gintarė Tunylaitė

Gintarė Tunylaitė

Direktoriaus pavaduotoja gintare@hipocredit.lt

HIPOCREDIT

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis ir gaukite nemokamą konsultaciją.

Dažniausiai užduodami klausimai Gaukite konsultaciją